מי אנחנו

בירוקרטי-קל הינו משרד המתמחה בבירוקרטיה ומסייע במילוי טפסים והגשת פניות בשמך לרשויות ובכך עושה לך חיים קלים. אנו דואגים לניהול כל ההליך הבירוקרטי בשבילך!

במקום לבזבז שעות על המתנה בתור, התכתבויות במייל, והתנהלות מייגעת מול נציגי הרשויות, כל מה שצריך זה להשאיר לנו את פרטיך ואנו נדאג לכל היתר- הגשת בקשות, הבהרות, פניות המשך טיפול, וזיהוי. אגב, אנו גם עולים טלפונית מול מוקדי השירות אם צריך.

השירות מוענק אונליין, דרך הצ'אט. כל פנייה תענה עד לסוף היום. אנחנו מתחייבים להעניק לך שירות איכותי, מקצועי וזריז.

אנו מזמינים אותך לחסוך לעצמך דאגות וזמן וליהנות מהשירות האדיב, המהיר והמקצועי של בירוקרטי-קל.
בעלי ניסיון וותק רב בהתנהלות בבירוקרטיה ובתחום שירות הלקוחות.

אנחנו נעשה הכל כדי להעניק לכם את שירות הטוב והמהיר ביותר, תנו לנו לעשות לכם את החיים קלים. בלי טרטורים, בלי בירוקרטיה ובלי כאב ראש!

שירות לקוחות בין השעות 10:00-17:00

מטפלים עבורך בכל הבירוקרטיה!

מה לקוחות מספרים עלינו?

מאיר לוזון
בן 53, מושב אמונים
קרא עוד
תודה לכם בירוקרטי-קל!! כבר הזמנתי מכם 3 פעמים ואני מרוצה בעל פעם מחדש! אחלה שירות! בבירוקרטיה אתם יודעים לעבוד!
שלי בר-לב
בת 27, מושב רמות
קרא עוד
אני מודה לכם מקרב לב! אתם 🔥🔥, ממש עזרתם לי! אין ספק שהמשפט שלכם- "בלי בירוקרטיה, בלי טרטורים ובלי כאב ראש" הוא אמת לאימתה.
יואל בר נתן
בן 40, מצפה רמות
קרא עוד
מיליון תודות! אתם מאוד הגונים! הזמנתי אצלכם שירות ולאחר הבדיקה שלכם מסתבר שלא הייתי צריך את השירות בכלל וזיכיתם אותי ישר! ממש תודה על ההגינות! ברגע שאצטרך אתם אצלי בחיוג המהיר! אני לא אשכח לכם את זה! 👏🏻👏🏻
שירה חיים סרוסי
בת 19, עומר
קרא עוד
השירות היה מהיר ויעיל. תודה רבה לכם. חסכתם לי המון התעסקות!מודה לכם על כל העזרה, ואמליץ עליכם בכיף ועם המון תשבחות
אדם אוחיון
בן, 37, תל אביב
קרא עוד
אתם הגונים ומעניקים שירות מדהים ומקצועי!! אני פניתי לחברה אך לאחר בדיקה שלכם מסתבר שאני לא צריך בכלל להפיק את אישור המס. קיבלתי את הכסף בחזרה ללא בעיה. אתם הגונים מאוד ואני לא אשכח לכם את זה!!!!
לאה ארקיס
בת 68, נהריה
קרא עוד
שירות יוצא דופן אם המון אכפתיות והבנה ללקוח. עשיתם מעל או מעבר בשבילי! באמת שאתם שווים יותר מהמחיר! נתתם לי הרגשה טובה, שאני יכולה לסמוך עליכם ולתת בשירות שלכם אמון למרות שלא שמעתי עליכם לפני כן ! מודה לכם על כל העזרה, ואמליץ עליכם בכיף ועם המון תשבחות
גבריאל ישראלי
בן 37, דימונה
קרא עוד
המסקנה שלי מכל הסיוט שעברתי עם הפקידת שומה היא לא להתעסק במה שלא מבינים!!! אם אתה לא מבין בבניין אתה לא בונה בתים ואם אתה לא מבין במס אתה לא פונה לבד לרשות המיסים!!השירות היה מהיר ויעיל! אני מרוצה מאוד!